+380 (96) 09... показать
Звикання до слухового апарату і догляд за ним

Звикання до слухового апарату і догляд за ним

Звикання до слухового апарату і догляд за ним.
Слід знати, що слуховий апарат не поверне Вам колишній слух, але якщо носити його регулярно, то рівень життя стане колишнім і це допоможе успішно адаптуватися до повсякденного життя. У Вас з'явиться можливість знову чути такі прекрасні звуки як дитячий сміх, спів птахів, шум вітру.
При першій покупці слухового апарату не слід хвилюватися, а краще максимально ретельно дотримуватися порад і рекомендацій фахівця з адаптації до нього. Варто розуміти, що для звикання потрібен час. Втрата слуху відбувалася не в одну мить і його відновлення теж буде тривалим. Але зате потім у Вас з'явиться можливість знову чути такі прекрасні звуки як дитячий сміх, спів птахів, шум вітру.
Після придбання апарату Вам дається місяць на звикання до первинних настройками, введеним в пам'ять апарату лікарем. При виникненні, будь-яких питань завжди можна звернутися в місце покупки СА і отримати додаткові рекомендації по адаптації, або змінити первинні настройки.
Спочатку, ще в кабінеті доктора переконайтеся, що апарат не викликає у Вас дискомфортних відчуттів. Задайте всі запитання і попросіть методично рекомендації по носінню і адаптації до слухових апаратів. Якщо Вам приносять дискомфорт такі явища, як: занадто гучне звучання своїй промові, це, свист в апараті, надто дратівливий загальний шумовий фон, дискомфорт під час використання телефону, то про це слід негайно повідомити вашому фахівцеві. Дані недоліки коригуються за допомогою зміни індивідуальних налаштувань.
Спочатку, протягом перших двох тижнів слід носити СА тільки в квартирі. Потім, коли пройшов цей період адаптації, можна починати виходити на вулицю, при цьому уникаючи гучних місць. Потім Ви зможете відвідувати абсолютно всі місця.
Так само слід зазначити, що правильний догляд за апаратом значно подовжить термін його служби. Чи не кидає впливу високих температур, і рідини. Апарат слід систематично просушувати з спеціальних сушарках для апаратів.
Використовуйте тільки спеціальні батарейки для слухових апаратів, інакше батарейки іншого вольтажу можуть пошкодити ресивер і апарат буде непридатний для носіння.
Краще купувати слухові апарати з передбаченої комп'ютерної налаштуванням. Це дасть можливість чути набагато більше звуків. А якщо Ваш слух змінитися, то не потрібно купувати інший апарат, досить тільки переналаштувати старий.
Наберіться терпіння і звертайтеся з апаратом дбайливо і правильно, за що він відповість Вам роками бездоганної роботи

16.06.2019

Другие статьи

Батарейки для слуховых аппаратов
Батарейки для слуховых аппаратов
29.07.2019
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
29.07.2019
Тимпанометрия
Тимпанометрия
18.07.2019