Слух Норма
+380 (96) 098-71-28
Контакты
Слух Норма
Контактное лицо:
Дмитрий Бондаренко
Телефоны:
+380 (96) 098-71-28показать+380 (96) 098-71-28 все+380 (96) 098-71-28 +380 (99) 322-95-96
Адрес:
Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, ул. Филатова 10А на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные
Насправді, чи приносить шкоду слуховий апарат людському слуху.

Насправді, чи приносить шкоду слуховий апарат людському слуху.

Шкода дійсно може бути завдано, але не слуховим апаратом, а підсилювачем слуху. Слід чітко знати, що існують сертифіковані прилади для відновлення слуху і незареєстровані в Україні підсилювачі звуку китайського виробництва. Такий підсилювач і не виконує жодних звуковий сигнал по різних частотах і зі шкідливим посиленням посилає його на слуховий нерв, ніж руйнує його оболонки і слух у людини починає знижуватися ще більше. Так само таке пристосування несе небезпеку пацієнтам з порушенням мозкового кровообігу, особливо тим, у яких в минулому були інсульти.

Багато людей, керуючись бажанням заощадити, набувають китайські підсилювачі слуху, але все одно через час розуміють, що їх носіння приносить дискомфорт і шкода, і відмовляються від них. Недарма існує думка - скупий платить двічі.

Що-б не потрапити в таку неприємну ситуацію слід купувати сертифіковані слухові апарати в спеціалізованих центрах, де працюють висококваліфіковані фахівці. В першу чергу Вам проведуть спеціальне дослідження - аудіограму. По ній доктор визначить ступінь і вид втрати слуху, після чого зможе правильно підібрати слуховий апарат. Підбір СА і їх налаштування виконується індивідуально для кожного клієнта. І тільки після такого підбору апарату в Ваше життя знову повернутися всі фарби звуків навколишнього середовища.

Запам'ятайте - слуховий апарат, який підібраний правильно буде розвивати Ваш слух і ніколи не завдасть йому шкоди.

Носіть слухові апарати з задоволенням і радійте кожному дню проведеному з близькими людьми, так як тепер Ви знову маєте можливість все чути.

Комментарии
Пока нет комментариев
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх