+380 (96) 09... показать
Насправді, чи приносить шкоду слуховий апарат людському слуху.

Насправді, чи приносить шкоду слуховий апарат людському слуху.

Шкода дійсно може бути завдано, але не слуховим апаратом, а підсилювачем слуху. Слід чітко знати, що існують сертифіковані прилади для відновлення слуху і незареєстровані в Україні підсилювачі звуку китайського виробництва. Такий підсилювач і не виконує жодних звуковий сигнал по різних частотах і зі шкідливим посиленням посилає його на слуховий нерв, ніж руйнує його оболонки і слух у людини починає знижуватися ще більше. Так само таке пристосування несе небезпеку пацієнтам з порушенням мозкового кровообігу, особливо тим, у яких в минулому були інсульти.

Багато людей, керуючись бажанням заощадити, набувають китайські підсилювачі слуху, але все одно через час розуміють, що їх носіння приносить дискомфорт і шкода, і відмовляються від них. Недарма існує думка - скупий платить двічі.

Що-б не потрапити в таку неприємну ситуацію слід купувати сертифіковані слухові апарати в спеціалізованих центрах, де працюють висококваліфіковані фахівці. В першу чергу Вам проведуть спеціальне дослідження - аудіограму. По ній доктор визначить ступінь і вид втрати слуху, після чого зможе правильно підібрати слуховий апарат. Підбір СА і їх налаштування виконується індивідуально для кожного клієнта. І тільки після такого підбору апарату в Ваше життя знову повернутися всі фарби звуків навколишнього середовища.

Запам'ятайте - слуховий апарат, який підібраний правильно буде розвивати Ваш слух і ніколи не завдасть йому шкоди.

Носіть слухові апарати з задоволенням і радійте кожному дню проведеному з близькими людьми, так як тепер Ви знову маєте можливість все чути.

16.06.2019

Другие статьи

Батарейки для слуховых аппаратов
Батарейки для слуховых аппаратов
29.07.2019
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
29.07.2019
Тимпанометрия
Тимпанометрия
18.07.2019