+380 (96) 09 показать
Чому при двосторонньому зниженні слуху необхідно носити два апарати.

Чому при двосторонньому зниженні слуху необхідно носити два апарати.

Слухові апарати на два вуха. Чи варто носити два слухових апарати? Зниження слуху на два вуха, як бути зі слуховим апаратом? Поради щодо адаптації до слухових апаратів.

Почну з того, що від народження нам дана можливість чути двома вухами і це явище природне.

Давайте докладніше розглянемо переваги двостороннього слухопротезування в разі зниження чутності на двох вухах відразу.

При наявності двох апаратів людина безпомилково і легко буде орієнтуватися в напрямку джерела звуку і навколишньої ситуації. Це дасть можливість визначити звук наближається транспорту і багатьох інших звуків повсякденного міського життя. Що в свою чергу знижує ризик отримання травми, наприклад при переході проїжджої частини. Це особливо важливо для дітей шкільного віку, які ведуть активний спосіб життя. Так само це важливо для людей похилого віку, реакція яких замедленна і їм треба більше часу для прийняття рішення в тій чи іншій ситуації.
Значно збільшується сприйняття і розуміння мови в складній акустичної обстановці, де багато стороннього шуму, або говорять одночасно кілька осіб.
Коли працюють відразу два СА, то гучність підсумовується і це дозволить використовувати більш тихі режими їх роботи. Що в свою чергу зменшить свист, що виникає при максимально гучного налаштування апарату.
Якщо раптом в самий невідповідний момент один з апаратів перестане працювати, то другий буде справний, що дозволить допрацювати день до кінця без дискомфорту.
Так само два апарати дозволяю забезпечити стерео звуковідтворення, що набагато якісніше, ніж моно.
Ще наявність двох СА забезпечує постійну стимуляцію діяльності зон слуху в головному мозку з обох сторін. Це дозволяє нервовій системі повноцінно функціонувати, а не деградувати від бездіяльності. І не дає знижуватися розбірливості мови.
Особливо важливо бінауральне носіння якісних слухових апаратів для дітей. Адже саме вони починають свій життєвий шлях і їх звуковосприятие має бути ідеально, інакше дитина ніколи не навчиться правильно і добре розмовляти.

16.06.2019

Другие статьи

Батарейки для слуховых аппаратов
Батарейки для слуховых аппаратов
29.07.2019
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
Слуховый аппарат Baha костной проводимости
29.07.2019
Тимпанометрия
Тимпанометрия
18.07.2019